#4 Čia ne bemsas( BMW) o Camaro SS
Laisvė... - Šiek tiek dešiniau nuo stabdžio pedalo...
Anonimas
4992
Anonimas
4994
#2 taip :)
24Valandos
4995
#4 Na šiuo metu dar studijuoju, bet išmanau jau pakankamai nemažai. Ir kiek matau tau yra pernelyg sunku suvokti, kad tai buvo paprasčiausias pašiepimas.
Anonimas
4995
Beda kad variklis kelia užtoja
Anonimas
4995
#3 KA TU ISMANAI APIE MASINAS??? tau jauciu betkoks bemsas tris kibirus ema
24Valandos
4995
Jo... Pora kibirų benzino tam, kad išvažiuotum iš garažo.
Anonimas
4995
camaro ss?
Anonimas
4998
Va kur menas , ne taip kaip senajam žemyne viskas po kapotu sugrūsta ir plastmase paslėpta .
|

