Išvis Lietuvoi nėra galima sakyti profesonaliu klubu,tai ka norėt kad žaidėjai būt geri....
3 žodžių anekdotas: - Lietuvos futbolo rinktinė
Anonimas
4927
Anonimas
5017
Pūga . . . Būtū idomu pažiurėti kaip pats žaidi. Nemanau kad geriau už juos. :)
Anonimas
5030
Nepykit, bet man višiskai nejuokinga, žinant tą, jog rinktinė stengiasi ir pastaruoju metu rodo tikrai gerą futbolą(sakau tai tiems, kurie "facebook'e" sėdi ir žaidžia "šudville" per rinktinės rungtynes). Na bet matau, jog čia komentuoja tikri futbolo asai, kurie net deramai į unitazą nepataiko.
Emma11956
5030
Man net pačiai keista, bet žiauriai prajuokino :D
Anonimas
5030
man idomu ka tu sugedi :)
Anonimas
5030
tai eik geriau pazaist liurbi :)
|

