Jo :D Atsimenu, ten dar reikėjo aprašyt kažkokią šventę ir mes su klasioke pamačiusios šitą paveiksliuką parašėm, kad šventė buvo prasta, nes visi prisigėrė :D
Nes Lietuvos mokyklose - istorijos pamokos pačios įdomiausios
Emma11956
4922
Anonimas
5642
prisimenu šitą :D
Anonimas
5642
Neseniai ejom sita tema atsakinejau ;D
Anonimas
5642
cia 7kl prt :D KELIAS vadinas xD
Anonimas
5643
cia pamenu 7 kl istorijos prt.;D
Anonimas
5644
pz, cia kuriose pratybose? :D
Anonimas
5646
atsimenu tas buvo pries metus :D
Anonimas
5646
#16 :D
Anonimas
5646
Kaiii juokinga.. :\ net nervas ima nuo tokio zmoniu bukumo..
Anonimas
5646
prisimenu. visi paveiksliukai buvo gan idomus :D
Anonimas
5646
#6 :D!!!
As.
5647
omg. :D
rokas111
5647
Geras :D
Anonimas
5647
o kame čia mintis gera? per amžius buvo girtaujama ir ištvirkaujama ir ko tik nebuvo daroma.. ir moksleiviam tą tikrai reikia žinoti. o jei dėl tokių dalykų pamokos pasidaro įdomios, tai juoi geriau
Anonimas
5647
#6 Tu ir gal mažvaikis, 7-okas? Tikrai taip atrodo...
MldC
5647
nemaisyk sto saito su www.milionreasonswhylithuania....lt
huh
5647
apsiverk
Anonimas
5647
#3 Pas kai ka gera atmintis jei pamena ;D alkaholio daug nevartojo jauciu... O pvz man nervina tokie Am... kaip cia svelniai tarius, zirzlines kaip tu kurie tik ir nori islieti savo neigamias emocijas komentaruose. Ziauru... Mintis gera, kartais net juokinga, bet per tokius kaip tu kuriu yra vos ne apie tukstanti o gal maziau, mintis lieka sugadinta. Tad savo ,,kietuma'' jog esi suauges ar kietas slepk geriau. Niekam tokios emocijos nesizavi. Priesingai, sau bloga tik darai...
Anonimas
5647
Svarbu atminti normalia turi , alkoholio nesugadinta :)
huh
5647
lol mazvaikiai lankytojai jei dar kaip sakot 7 klase prisimenat..
Anonimas
5647
TIkrai sita prisimenu septintoj ar sestoj klasej pratybose buvo
gretagreat28
5647
:D
|

