Nes Lietuvos mokyklose - istorijos pamokos pačios įdomiausios

2011.01.05 bone
  • 339
22
Nes Lietuvos mokyklose







Emma11956 4922    
Jo :D Atsimenu, ten dar reikėjo aprašyt kažkokią šventę ir mes su klasioke pamačiusios šitą paveiksliuką parašėm, kad šventė buvo prasta, nes visi prisigėrė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
prisimenu šitą :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
Neseniai ejom sita tema atsakinejau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
cia 7kl prt :D KELIAS vadinas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
cia pamenu 7 kl istorijos prt.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
pz, cia kuriose pratybose? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
atsimenu tas buvo pries metus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
#16 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Kaiii juokinga.. :\ net nervas ima nuo tokio zmoniu bukumo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
prisimenu. visi paveiksliukai buvo gan idomus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
#6 :D!!!
As. 5647    
omg. :D
rokas111 5647    
Geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
o kame čia mintis gera? per amžius buvo girtaujama ir ištvirkaujama ir ko tik nebuvo daroma.. ir moksleiviam tą tikrai reikia žinoti. o jei dėl tokių dalykų pamokos pasidaro įdomios, tai juoi geriau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
#6 Tu ir gal mažvaikis, 7-okas? Tikrai taip atrodo...
MldC 5647    
nemaisyk sto saito su www.milionreasonswhylithuania....lt
Nuotraukos nėra
huh 5647    
apsiverk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
#3 Pas kai ka gera atmintis jei pamena ;D alkaholio daug nevartojo jauciu... O pvz man nervina tokie Am... kaip cia svelniai tarius, zirzlines kaip tu kurie tik ir nori islieti savo neigamias emocijas komentaruose. Ziauru... Mintis gera, kartais net juokinga, bet per tokius kaip tu kuriu yra vos ne apie tukstanti o gal maziau, mintis lieka sugadinta. Tad savo ,,kietuma'' jog esi suauges ar kietas slepk geriau. Niekam tokios emocijos nesizavi. Priesingai, sau bloga tik darai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
Svarbu atminti normalia turi , alkoholio nesugadinta :)
Nuotraukos nėra
huh 5647    
lol mazvaikiai lankytojai jei dar kaip sakot 7 klase prisimenat..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
TIkrai sita prisimenu septintoj ar sestoj klasej pratybose buvo
gretagreat28 5647    
:D
Grįžti į viršų