Kai ant juodaodžių varot tai viskas normalu, mat ten juodas humoras, o kai ant jūsų pačių užstumia, tai čia jau kažkas labai blogo ir nenormalaus.
Baltaodžių muštynės dieną
Emma11956
4889
Anonimas
4892
rasistai jibani , verkia dabar , tik ant nigeriu stumt..
Anonimas
4892
...spiginant saulei į baltu raiščiu užrištas akis.
demonauskas
4892
Demo kūrėjas juodas :D įsižeidė po juodaodžių muštynių naktį
Geras_Iksas
4892
ą nosine uzdekit kas nors sitam berasciui
Rapapa
4892
Šitas liuks :D
|

