kokia kieta ft :D
|
gretagreat28
5760
Anonimas
5760
faina fotke ! :)
kiki17
5790
na siaip pas mane lietuvisku raidziu neymanoma padaryt nes kazka te lagin, ir lb nervin kai kas nors aiskina kad rasyciau lietuviskom raidem... o siaip ft faina ;D
Anonimas
5790
kaip tai imanoma?
Anonimas
5790
Buvo.
Janis
5790
#2 Žinoma supras. Bet argi nebūtu lengviau lt raides naudos. Bet tavo reikalas, daryk ką nori.
Janis
5790
Galėjai rašyti ir lietuviškomis raidėmis.
|

