kokia kieta ft :D
|
gretagreat28
5756
Anonimas
5756
faina fotke ! :)
kiki17
5785
na siaip pas mane lietuvisku raidziu neymanoma padaryt nes kazka te lagin, ir lb nervin kai kas nors aiskina kad rasyciau lietuviskom raidem... o siaip ft faina ;D
Anonimas
5785
kaip tai imanoma?
Anonimas
5786
Buvo.
Janis
5786
#2 Žinoma supras. Bet argi nebūtu lengviau lt raides naudos. Bet tavo reikalas, daryk ką nori.
Janis
5786
Galėjai rašyti ir lietuviškomis raidėmis.
|

