Paauglystei nepasipriešinsi, - nes priešinimasis - paauglystės požymis

2010.06.08 belekoks
  • 79
17
paauglyste







Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
#16 pvz kaip tau snd, ane?
myoko 5743    
Pauglysteje dar viskas uzknisa, ir viskas buna poxui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
#6 #5 : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
#7 -
užskaitau .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
#11 - tie kurie paauglysteja viska laiko savyje, tiem mazdaug 25metu reikia pirmuju antidepresantu, o 30 gal jau ir psichuskej sveciuojasi :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
oj like like ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
Šiaip ne visi paaugliai būna tokie kiti moka susilaikyti viską laikyti savyje.
Nuotraukos nėra
belekoks 5863    
Čia kažkada galvojau kaip išvengti paauglystės kvailysčių ir tokia mintis šovė į galvą :D Nes jau užpiso tas neapsisprendimas ir panašios nesamonės :D
paulina 5863    
:D
valkata 5863    
#6 :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Aš tai tuliu tokią teoriją apie paauglystę. Kai tampi paaugliu pradedi suvokt kaip viskas knisa. Ir tik pgyvenęs 10 metelių tu pradedi su tuom susitaikyt ir ieškot tame gerų dalykų... O tada jau "subręsti ir tampi suaugusiu". ;>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Tai kai nesamonė
mantukas182 5863    
tuoj ateis paauglys ir ims priešintis šitai minčiai...
Inetule 5863    
Tikrų tikriausia tiesa. Pritariu šiai minčiai. Jėga :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
liuks ;)
varna 5864    
kas tiesa-tas ne melas xD
Nivix 5864    
kas tiesa tas tiesa. :)
Grįžti į viršų