Pripažinkit - - pirmą kartą išgirdę jo daina pagalvojot, kad čia dainuoja pana!

2010.09.20 22:09 baubas
  • 1
6
bieberis,byberis,duchas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4841    
jo, tik paskui suzinojau kad ten byberis dainuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
pamaniau bernas ir fsio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
nepagalvojau. taip ir pamaniau, kad jaunas berniukas
anonimas 5757    
pripazystu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Apgailetini jus, nenusibodo dar stumt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
tocnai taip :D visad galvojau taip. kol nesuzinojau kad dainuoja JUSTINA BYBERAITE :)
Grįžti į viršų