jo, tik paskui suzinojau kad ten byberis dainuoja
|
|
|
Anonimas
4841
jo, tik paskui suzinojau kad ten byberis dainuoja
Anonimas
5746
pamaniau bernas ir fsio
Anonimas
5757
nepagalvojau. taip ir pamaniau, kad jaunas berniukas
anonimas
5757
pripazystu
Anonimas
5758
Apgailetini jus, nenusibodo dar stumt?
Anonimas
5758
tocnai taip :D visad galvojau taip. kol nesuzinojau kad dainuoja JUSTINA BYBERAITE :)
|