Na būna būna.. ;p
Diagramos - jos niekada neklysta
Anonimas
5819
Anonimas
5820
konkreciai cia :D atitinka realybe ir jokia moteris man to nenuneigs ;)
Jurate-
5820
o taip:D:D:D:D:D
Anonimas
5820
hau atsibodot su tais filmais , #3, bent jau neisdurinek, vistiek nieks nepatikes
Anonimas
5820
#6 nu nepasakyciau kad taip yra
Anonimas
5821
tiesa manau :D
MldC
5821
jooo, tiesa
n3xt
5821
kas tiesa, tas ne melas :D
Anonimas
5821
#9 +5 ;D
Anonimas
5821
moteris dalykas keistas, bet vistiek l mes jas mylim ir gerbiam :D
Anonimas
5821
#5 nu tik nereikia, zomus siaip sau neverkia, tiesiog kartais tie dalykai, kurie vieniems atrodo svarbus, kitiem buna absurdiski.
Dvi
5821
geras geras šitas ;D
cigo
5821
#5 teisybe... del kiekvieno sudo zyze ir verkia.
Anonimas
5821
Nesupras nes jos paprastai buna beprasmes...
Anonimas
5821
moteris turi del ko verkti bet nebutina kitiems zinoti del ko vistiek nesupras ju asaru
Pasilik
5822
Bet geras.
Anonimas
5822
buvo
|

