Diagramos - jos niekada neklysta

2010.07.17 balamutas
  • 80
17
Diagramos







Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Na būna būna.. ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
konkreciai cia :D atitinka realybe ir jokia moteris man to nenuneigs ;)
Jurate- 5823    
o taip:D:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
hau atsibodot su tais filmais , #3, bent jau neisdurinek, vistiek nieks nepatikes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
#6 nu nepasakyciau kad taip yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
tiesa manau :D
MldC 5824    
jooo, tiesa
n3xt 5824    
kas tiesa, tas ne melas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
#9 +5 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
moteris dalykas keistas, bet vistiek l mes jas mylim ir gerbiam :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
#5 nu tik nereikia, zomus siaip sau neverkia, tiesiog kartais tie dalykai, kurie vieniems atrodo svarbus, kitiem buna absurdiski.
Dvi 5824    
geras geras šitas ;D
Nuotraukos nėra
cigo 5824    
#5 teisybe... del kiekvieno sudo zyze ir verkia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
Nesupras nes jos paprastai buna beprasmes...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
moteris turi del ko verkti bet nebutina kitiems zinoti del ko vistiek nesupras ju asaru
Pasilik 5824    
Bet geras.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
buvo
Grįžti į viršų