be zodziu. ;*
Štai ką galime vadinti - tikra draugyste.
Anonimas
5342
Anonimas
5598
<3
Anonimas
5599
#33 Nesijaudink, aš tiesiog raudojau.. :D
Anonimas
5599
normalu kad apsiverkiau ? :D
aveiish
5600
Čia vietoj katino :D
asdemotyvuoju
5600
www.youtube.com/watch?v=52LhuIhEPUo&feature=related
Anonimas
5601
#13 jie nemire, dabar tiem vyram apie 70 metu, keista net pagalvojus, kad to liuto nera... yra youtube video, kai tie du seneliai kalbasi apie ta kristiana.
Ufonautas
5603
#16 Ne apie tai filmukas, nereikia išrutulioti kitos problemos. Taip, žmonėms galėjo nukąsti galūnę, bet jie vistiek ėjo, ir demotyvacija yra apie draugystės meilę, o ne laukinių gyvūnų jaukinimą, gali juos peikti, kad prisijaukino liūtą, bet jų meilę, manau ir tu pajautei, tiesiog norėjosi kažką blogo pasakyti, gal dėl to, kad tau jos trūksta (nors tu gali ir nejauti, kad trūksta)
Anonimas
5603
jau miela;]]
Anonimas
5604
nuostabu
Anonimas
5604
#19 :D tu gal pokemonu per daug prisiziurejai kad apie evoliucionavima sneki XD
Anonimas
5604
vos neapsiverkiau ;D
Anonimas
5604
net ir patys stipriausi turi jausmus. grazu...
Anonimas
5604
jau buvo
Anonimas
5604
mielaa :)
Anonimas
5604
#19 pasiekes lygi trauklpaiu uzpakaliu valyt
Anonimas
5604
19# persievoliucionavus bezdzione ;) stupudovai , isivaizduoji kaip nusisnekejai ?
Ellele
5604
#16 nesamonė ir dar kartą nesamonė, kodėl tu tokia durna ir manai kad laukiniai žvėrys nužudo daugiau žmonių, negu žmonės kitų žmonių. ir žvėrys tai daro norėdami prasimaitinti, o mes - dėl tokią nesamonių kaip pinigai. ir tavo žinai žmonės tai pat yra iš beždžionių kilę, tik kai kurie jau evoliucionavo iki aukštesnio lygmens ir išsiskiria nuo gyvūnų - jausmais. TU AIŠKIAI DAR NEEVOLIUCIONAVAI ;)
Ellele
5604
#17 Na tuomet jau trys štukės ir vienas ;}
Anonimas
5604
trys stukes zmoniu apsizliuble , graudu nuo to
Anonimas
5604
nesamone ir dar karta nesamone. kodel zmones tokie kvaili , cia laukinis gyvunas ir tik ne su zmonem jam bendraut , o tuo labiau gyvent, paskui nukanda koja tai nusaut reikia ane? :( sudas o ne demo , ir sudas tokie zmones
Anonimas
5604
Pz net pravirkau... ;(
Anonimas
5605
#11 Jo, niekad nezinai kaip gali krimstelt kaip buna kartais su prijaukintais zverimis.
Anonimas
5605
#10 Jie jau visi mirę. Pažiūrėk kurie čia metai buvo...
Anonimas
5605
ašarą išspaudė. Kai faina jiems :)
Anonimas
5605
taip tikejausi kad nukas kokia galune
Anonimas
5605
nerealu kaip smagu jiems :] seimynai liuto sekmes --
Jemmy
5605
dar jie kitais metais atvažiavo jie, tai Kristianas (liūtas) dar su savo šeima pas juos atėjo.
Teenagor
5605
biškeli šiaip baisu būtų kai toks taip užsišoka, ir dar nežinia ar atpažins po šitiek laiko :D
Augustuty
5605
geras kaip miela
Jemmy
5605
Kristianas!!!
Mivo.
5605
Kaip faina, miela :}
Anonimas
5605
Grazu :)
Anonimas
5605
blt siurpas nuejo ispradziu pagalvojau kad pjaut pradejo
CRONUS
5606
Va www.youtube.com/watch?v=pNv2A4Kfx4k
CRONUS
5606
Gaila čia ne pilnas video. Vėliau parodo kaip jis atsiveda savo šeimą su liūtukais ir supažindina su savo buvusiais šeiminikais.
|

