Štai ką galime vadinti - tikra draugyste.

2011.02.20 b3l3
  • 554
36
neliudek,liute, neliudek



Nuotraukos nėra
Anonimas 5342    
be zodziu. ;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
<3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
#33 Nesijaudink, aš tiesiog raudojau.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
normalu kad apsiverkiau ? :D
aveiish 5600    
Čia vietoj katino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
#13 jie nemire, dabar tiem vyram apie 70 metu, keista net pagalvojus, kad to liuto nera... yra youtube video, kai tie du seneliai kalbasi apie ta kristiana.
Ufonautas 5603    
#16 Ne apie tai filmukas, nereikia išrutulioti kitos problemos. Taip, žmonėms galėjo nukąsti galūnę, bet jie vistiek ėjo, ir demotyvacija yra apie draugystės meilę, o ne laukinių gyvūnų jaukinimą, gali juos peikti, kad prisijaukino liūtą, bet jų meilę, manau ir tu pajautei, tiesiog norėjosi kažką blogo pasakyti, gal dėl to, kad tau jos trūksta (nors tu gali ir nejauti, kad trūksta)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
jau miela;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
nuostabu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
#19 :D tu gal pokemonu per daug prisiziurejai kad apie evoliucionavima sneki XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
vos neapsiverkiau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
net ir patys stipriausi turi jausmus. grazu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
jau buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
mielaa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
#19 pasiekes lygi trauklpaiu uzpakaliu valyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
19# persievoliucionavus bezdzione ;) stupudovai , isivaizduoji kaip nusisnekejai ?
Nuotraukos nėra
Ellele 5604    
#16 nesamonė ir dar kartą nesamonė, kodėl tu tokia durna ir manai kad laukiniai žvėrys nužudo daugiau žmonių, negu žmonės kitų žmonių. ir žvėrys tai daro norėdami prasimaitinti, o mes - dėl tokią nesamonių kaip pinigai. ir tavo žinai žmonės tai pat yra iš beždžionių kilę, tik kai kurie jau evoliucionavo iki aukštesnio lygmens ir išsiskiria nuo gyvūnų - jausmais. TU AIŠKIAI DAR NEEVOLIUCIONAVAI ;)
Nuotraukos nėra
Ellele 5604    
#17 Na tuomet jau trys štukės ir vienas ;}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
trys stukes zmoniu apsizliuble , graudu nuo to
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
nesamone ir dar karta nesamone. kodel zmones tokie kvaili , cia laukinis gyvunas ir tik ne su zmonem jam bendraut , o tuo labiau gyvent, paskui nukanda koja tai nusaut reikia ane? :( sudas o ne demo , ir sudas tokie zmones
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
Pz net pravirkau... ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
#11 Jo, niekad nezinai kaip gali krimstelt kaip buna kartais su prijaukintais zverimis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
#10 Jie jau visi mirę. Pažiūrėk kurie čia metai buvo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
ašarą išspaudė. Kai faina jiems :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
taip tikejausi kad nukas kokia galune
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
nerealu kaip smagu jiems :] seimynai liuto sekmes --
Jemmy 5605    
dar jie kitais metais atvažiavo jie, tai Kristianas (liūtas) dar su savo šeima pas juos atėjo.
Teenagor 5605    
biškeli šiaip baisu būtų kai toks taip užsišoka, ir dar nežinia ar atpažins po šitiek laiko :D
Augustuty 5605    
geras kaip miela
Jemmy 5605    
Kristianas!!!
Mivo. 5605    
Kaip faina, miela :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
Grazu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
blt siurpas nuejo ispradziu pagalvojau kad pjaut pradejo
CRONUS 5606    
Gaila čia ne pilnas video. Vėliau parodo kaip jis atsiveda savo šeimą su liūtukais ir supažindina su savo buvusiais šeiminikais.
Grįžti į viršų