o Taip.. visi kurie ruko yra achueni zmones..;D
|
Anonimas
5684
Kodel jum nepoxui kad ruko zmones? :D
Anonimas
5684
;D Autorius achuenas. Pliusas uz sita demo
Anonimas
5684
Kodėl aš turiu prie tavęs taikytis? Nerūkyk ten kur aš stoviu, bet dažniausiai būna taip, kad rūko visur...
all
5684
Va cia tai gerai
Anonimas
5684
Ne, nes jei rūkysi šalia žalosi mano sveikatą...
|

