Jei ji rasyt nemoka, tai nemanau, kad fotoshop'u moketu naudotis :)
|
Anonimas
5515
Diia
5749
čj čia po gero čiulpimo
Anonimas
5760
BAISU
Anonimas
5761
Photoshopas 100%
Anonimas
5761
Kazkam jau laaabai demesio truksta ...
Anonimas
5762
krw dar ir rasyt nemoka :D nors nesireklamuotum jau
Anonimas
5768
bet tai KAIIIIIIIIIIIIIIIIII DIDUMA
Anonimas
5768
visu ugiu? PRASOM: www.demotyvacija.lt/ne-tau-kalbeti-apie-violetos-fpohotosopa-1255372.html
Anonimas
5768
Kita tavo demotyvacija apie fotošopo galybę. O davai įmesk save visu ūgiu nefotošopintą? Būtų visai įdomu pažiūrėt į tave, žirniuk coliuk ;****
Anonimas
5768
auskaras už snukį didesnis, smailas kai kūrvos , akys fotošopintos ir atrodo kaip kaimiete su kilogramu špakliaus.
Anonimas
5768
Aha, akis įkėlė, o visą ją ar matėt? Aš ir sugebu akis pasifotošopint
Anonimas
5778
O mano buvus klasioke ;)
indigokid
5780
eik nx akyte ;
Anonimas
5780
norėčiau susipažinti su savininke:))
Anonimas
5780
tikrai labai grazios akys
Anonimas
5780
aCIU
Anonimas
5780
Katytės akytės ;|
Anonimas
5780
Taip cia yra tokios tiros mano akys ;pp*
Anonimas
5780
#8 I will kill you.
Anonimas
5781
jei čia demotyvacijos savininkė tai turi tikrai gražias akis:))))
Anonimas
5781
Per daug grazi spalva. Linzes ar PS? Naturaliu tokiu dar nemaciau...
Apsiverkit
5781
#3 Butinai
Anonimas
5781
Įkėlei save į demotyvaciją? :D
Apsiverkit
5781
#1 Isbadyt tokias slykscias akis
|

