kur cia gerumas kai paskui spuogu 10 iskyla nuo chemikalu?
Saldumynai gadina dantis, - bet gerina nuotaiką!
Anonimas
5356
mensualina
5600
kam rasyt tai, kas ir taip visiem aisku ir neturi jokios prasmes??
Anonimas
5604
jei tau dantu skausmas gerina nuotaika, tai tau valio ;D
Anonimas
5606
nixuja
Anonimas
5606
cukrus gadina nuotaika, gilina depresija. DUCHE!
Anonimas
5607
thank you captain obvious!
Anonimas
5607
tokios demotyvacijos akis gadina.
Anonimas
5607
Ir dantis gadina ir kilu priaugi ir visvien valgai :D
Anonimas
5607
faktas sokoladas kelia nuotaika, zmones jo nevalgantys daznai buna suruge :D
Vendigo
5607
aah
Anonimas
5607
#3 kad nesimato, tai jau nereik saugot? :D logiška labai/ end of sarcasm. O dantu irgi gali nerodyt, jei nenori, nieks neliepia praziota burna vaiksciot. #9 kvailys.
Anonimas
5607
#6 #5 #4 #3 visiškų vaikų arba abstinentų nuomonės, kurių mamukai iš namų neišleidžia ;D #1 pritariu ;D
Anonimas
5607
va cia tai naujiena!
Mr.Gulbius
5607
nihuja jie man nepakelia :)
Anonimas
5607
3 -lopas?
Anonimas
5607
#4 visai pritariu ;)
Anonimas
5607
#3 visisko kvailio nuomone :)
Anonimas
5607
#2 kepenu tai nesimato, o dantis daznai demonstruoji :D kas geriau?
Anonimas
5607
#1 bet gadina kepenis :)
Anonimas
5607
alkoholis negadina dantu ir kelia nuotaika!
|

