Saldumynai gadina dantis, - bet gerina nuotaiką!

2011.02.18 augustyte159
  • 258
21
Saldumynai gadina dantis,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5356    
kur cia gerumas kai paskui spuogu 10 iskyla nuo chemikalu?
Nuotraukos nėra
mensualina 5600    
kam rasyt tai, kas ir taip visiem aisku ir neturi jokios prasmes??
augustyte159 5601    
#16 Taigi vieną suvalgius gal nebus depresijos? Galvok ką rašai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
jei tau dantu skausmas gerina nuotaika, tai tau valio ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
nixuja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
cukrus gadina nuotaika, gilina depresija. DUCHE!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
thank you captain obvious!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
tokios demotyvacijos akis gadina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Ir dantis gadina ir kilu priaugi ir visvien valgai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
faktas sokoladas kelia nuotaika, zmones jo nevalgantys daznai buna suruge :D
Vendigo 5607    
aah
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
#3 kad nesimato, tai jau nereik saugot? :D logiška labai/ end of sarcasm. O dantu irgi gali nerodyt, jei nenori, nieks neliepia praziota burna vaiksciot. #9 kvailys.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
#6 #5 #4 #3 visiškų vaikų arba abstinentų nuomonės, kurių mamukai iš namų neišleidžia ;D #1 pritariu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
va cia tai naujiena!
Mr.Gulbius 5607    
nihuja jie man nepakelia :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
3 -lopas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
#4 visai pritariu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
#3 visisko kvailio nuomone :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
#2 kepenu tai nesimato, o dantis daznai demonstruoji :D kas geriau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
#1 bet gadina kepenis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
alkoholis negadina dantu ir kelia nuotaika!
Grįžti į viršų