Tuskulėnų vidurine mokykla... - Tiesiog gera joje būti

2011.03.10 18:31 arnas622
  • 11
15
Tuskulėnų vidurine mokykla...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
tuskulenkei gera buti???? Jus juokaujat??????????????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Mano Sule geriausia ten visi draugiskai uzbado klasiokus tusinukais OuO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
#6 plbm tai kuri i daukanta atejo.. PLBM
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
#10 :D axujienai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
oj blyn,tuskulenke :D seni,nevisai geri,laika :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
davai tada apie kiekviena sule demotyvacija ane?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Monika, man idomu kelintoke tu, kad tau ten mokytojai stiprus.:D
Man ten patiko tuom, kad ten visi mano draugai mokes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Visai neblogai tenai buvo . . : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
#6 gerai varai ;D pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
tai ir pyzdink is kur atejus, vista! niekam taves nereikia daukante!
(supras)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Not, tai ne eilinė mokykla. Tai mokykla, kurioje leidžiama atsiskleisti tavo talentams...Be to, čia visai nesimėto švirkštai kaip daugelis kalba. Tai stipri mokykla su stipriais mokytojais. Taip pat yra ir daaug labai draugiškų bei meniškų sielų..:D
Nesigiliink 5585    
Vilniaus.
EMOtyvacija 5585    
kokio cia miesto?
aveiish 5585    
wth?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
?? eiline sulia ir tiek
Grįžti į viršų