Kartais geriau padaryti išvadas.
Aš nebepykstu, - tiesiog padariau išvadas...
Anonimas
5773
Anonimas
5773
Kartais geriau padaryti išvadas.
Anonimas
5773
Aš nebepykstu, tiesiog einu RaaBaaarbarųųų!
Anonimas
5774
ooh.. tikra tiesa.
Anonimas
5774
Niekada nereiktu kaltini tik kitu, bet pasistengt izvelgt ir savos kaltes. Net neabejoju, kad daugumai pyktis ant kitu zmoniu gerokai sumazetu..
Anonimas
5774
Labai taikli mintis!
Anonimas
5774
Patinka. ; D
Anonimas
5775
patinka patinka patinka :)
Anonimas
5775
one of the best...
Anonimas
5775
Užskaitau.
Anonimas
5776
:)
Anonimas
5776
#11 tikrai, pagarba
Anonimas
5776
visi pydarai.
Anonimas
5776
true
Anonimas
5776
loxai visi
Anonimas
5776
pagarba demotyvatoriui
Anonimas
5776
Daznai taip buna gyvenime, kai zmogu pamatai is blogosios puses... Gera fraze ;)
Anonimas
5776
raaaaaaaBARBARAI!
Anonimas
5776
patinka.
Anonimas
5776
ra.barba.rai.
Anonimas
5776
Gera
Anonimas
5776
geras :)
Pykciurna
5776
užskaitau
Anonimas
5776
:D mieliakas
Montis
5776
o, idomus, su mintim
|

