Mes nenugalesim kitu - Jei toliau kariausime su savais

2011.03.07 13:54 anonimas
  • 7
2
karai, tarp, ryto, ir, zalgirio, sucks







anonimas 5592    
#1 toks jau idomumas kariauja visi nuo vaiku kurie dienos sviesos nemate iki didziausiu vierchu kuriems svarbu tik pasimust
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
be sito karo lietuvos krepsinis nebutu toks idomus
Grįžti į viršų