ko labiau gaila - ar dazu ar sienos

2010.12.24 19:18 anonimas
  • 3
34
bieber, is, a, shemale,justin, bieber, sucks







Nuotraukos nėra
Anonimas 5474    
Siauliuose cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5474    
kuriam čia mieste ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5475    
zinau kur tas uzrasas !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
love, love, love, love !!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
Man labiausiai gaila zmoniu, kurie gyvena tame name ir visiskai netoleruoja tokio stiliaus muzikos.
Gerai, kad as ten negyvenu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
niceeee
db visą gyvenimą bus
Simuxssj 5613    
Sienos ir dazu
Bieberland 5617    
myliu šitą <3
shawtyyMANE 5617    
#20 lauksiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
Mam tai graziai parasyta.: D
anonimas 5661    
anonimas.anonimas1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
#22 na noriu del byberio pasisneket ir as irgi netoli gyvenu kai ko svarbaus paklaust noriu :) duok
anonimas 5661    
#21 o kam tau jis? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
anonime DUOK SKYPE
anonimas 5662    
#19 ne dailininkas, bet galeciau :D
shawtyyMANE 5662    
#18 nu matau, matau :D mmm, aisku :D
..
ir beto, kuom tau sitas uzrasas nepatinka? :D tss. pats graziau parasytum? :D
anonimas 5662    
#17 tai va kaip gali susiklostyti gyvenime :D gal lievai, bet matai kokio geresnio fotogrfavimo irenginio parbegt namo ir atsinest prie tos vietos ir nufotkint tingejos :D
shawtyyMANE 5662    
#16 lol :))) visad gincydavaus su tavim, bet niekada nepagalvojau,kad tu gali netoli manes gyvent ar pns ;D haha. bet levai zinok atrodo su tokia kokybe :D
whatever..
anonimas 5662    
#15 as ir netoli gyvenu :) ir as nebandziau daryt ko geresnes kokybes :D
shawtyyMANE 5662    
ai ir beto:
galejai geresne foto idet, su kokiu cia telefu fotkinta? :D
pvz sita: i53.tinypic.com/sltis2.jpg /> ar pns.haha.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
OMG, noriu sitam name gyvent dabar. ; /// kA sugalvojau parasysiu tapati ant savo namooo. : ))
shawtyyMANE 5662    
#12 wtf,tu is siauliu? :D
ir wtf, ka tu prie mano namo veiki?
:D as cia netoli gyvenu :D
ai o sitas uzrasas tai lblblb kieccccccc yra, zn kas cia parase, mldcmldcmldc :D
anonimas 5662    
#12 jo pietiniam :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
cia kartais ne pietiniam? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Man gaila ir dažu ir sienos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Pas lietuvius didziausias talentas tai sedeti FB arba kurti debiliskas demo. Jus bent zinot ka reiskia zodis demotyvacija??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Kad ir kaip bebutu jum skaudu, bet jus niekad tam vaikiui ne is tolo neprilygsit :))
Grauzikas 5664    
#6 šaunuolė. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
labiausei gaila tų, kurie varo ant Bieber`io. jis gauna milijonus už tai , kad padainuoja vieną daina, j o klipai yra daugiausiai peržiūrimi nete, jo vardas daugiausiai ieškomas nete. aplenkė net lady gaga . jo klipai youtubej peržiūrimi 50,000,000 kartų ir jam visiškai p* ant tokių kelių debilų, kurie varo ant jo . Lietuviai, tolerancijos kitiem . : ))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
man gaila sito zmogaus kuris rašė.. vajej.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
I <3 JB to .
anonimas 5664    
#2 del kuciu pritariu tikrai supiso viska kai pamaciau si uzrasa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Tavo kūčių...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
taves..
Grįžti į viršų