#2 nd yra zmogaus lavinimas ir ziniu itvirtinmas. idiotas galetu priestarauti
|
Anonimas
5733
anonimas
5733
#1 galima to pasiekti ir be nd. as manau tie nd. tiesiog laisvo laiko sumazinimas
Anonimas
5741
kad turėtum ateityje gerą gyvenimą, pramaitintum šeimą, aprengtum vaikus, susirastum gerą darbą, šeštadieniais ir sekamdieniais galėtum atsipalaiduot ir nebūtum toks bukas kaip dabar.
|

