Tai... kaip filmas?

2011.11.11 anderzak
  • 269
7
Tai... kaip filmas?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
va cia tai normaliai, ziauriai cia ja prigavo :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5341    
privemes bobai i burna supratau , jog del viso to kaltas buvau ne as , o jos lupu dazai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5342    
paramatas 5342    
Stipriai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5342    
Zalias nera ka pats rasai kartais?
Mr.Troll 5342    
Maladiec, uzstume :D
Grįžti į viršų