Jau sušvilpė? - Ar dar vaidint?

2011.07.26 anderzak
  • 287
30
barcelona, diveriai,aktoriai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5101    
Pamirsot Ronaldo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5187    
jai Dimarija butu grazesnis tikrai vaidintu serialuose, taip kad yra ir didesniu aktoriu
Nuotraukos nėra
benuxas22 5270    
arsenal visi jus vapse komentatoriai nenusimanot ka jus snekat pas visas komandas turi but vaidybos vaidyba reikalynga kad imustum ivarti kaip jus nesuprantat zasinai jus. taipogi jusu relas ne ka prastesnis uz barsa savo vaidinimais pries puse metu kaip gavo nuo barcos 5-0 muorinho pasiaiskino berniukai tribunose letai padavinejo kamuolius taip kad visi turi savo priezastis aisku barca irode kad yra stipresne 4karta
TheDemotivator 5316    
jo. jei kas fulej ir vaidina, tai Barca :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
cystai vel kalba apie vaidyba, vel kalba apie barca. tik geda daro futbolui suauge vyrai kurie apsimeta vaikais, tragiskas siu laiku futbolas,ir ypac tragiska barca
Nuotraukos nėra
Liutas 5443    
.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5448    
dejau barselon unt. liverpool is the best
Nuotraukos nėra
Anonimas 5449    
Inter geriausia komanda. amen to that;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5449    
tai pz barca visomet taip. teisejas susvilpe brazanga,o jie dar simuliuoja. barca verksniu komanda.
TikrasisSportas 5450    
Aktoriu sportas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5450    
ir oskaras atitenka....
Nuotraukos nėra
lietuveee 5451    
BARCA GERIAUSIA .
TA RODO REZULTATAI .
O KAD YRA DU AKTORIAI KA PADARYSI, KUR JU NERA PASAKYKIT .C.R TIPO NEVAIDYNA ,.? JIS TIKRA BOBA , NET UZ SERGIO DAUGIAU VARTOSI ANT TOS ZOLESS www.efutbolas.lt/video/ispudingiausi-c-ronaldo-nugriuvimai-759.html
MissBH 5451    
#14 Problem?
anonymusmaximus 5451    
#14 Hey, Captain Obvious, but guess what, I'm actually being realistic here.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5451    
#12 #13 pasake barsos fanas :D
anonymusmaximus 5451    
#12 Tiesa. Net jeigu jie ir nevaidinėtų taip, vis vien triuškintų visus, nes prisimenu kaip jie nugalėjo Madrido Real'ą 5-0 ir Manchester United 3-1: visiškas dominavimas, švarus žaidimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5451    
o finala suzaide be priekaistu. Realas tai isvis moka tik grubiai zaist pries barca. Svariai zaidziant 5:0 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5451    
Taigi ispanai visi pedikai pasipute, vaidina ir futbole, ir krepsini
Nuotraukos nėra
Anonimas 5451    
pasol nx barsukus REAL MADRID FTW !!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5451    
#7 Eiline Linksma vasara prie pc?
zvp 5451    
Punceka pas mus piktas ;o Būkit atsargūs! ;D
Punceka 5451    
Kaip sakei? Pakartok.. (sun)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5451    
asilas tu punceka ,kad neduok die..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5451    
uztat ir nekenciu barsos.
Punceka 5451    
Nepatingėk ft su ps sutvarkyt :)
anderzak 5451    
Apskritai tokie dalykai yra ne pagarba visų pirma pačiam sportui, po to žiūrovui, varžovui ir apskritai, tai yra žemas lygis.
anderzak 5451    
Na apie ispanų vadinimą čia jau seniai aišku, matomai treneriai skiria keletą treniruočių aktorystės pamokėlėms :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5451    
Tie ispanai gal kokį aktorinį turi pabaigt, kad galėtų būt sportininkai?? Ne vien fūlėj jie taip vaidina.. NERVINA
Grįžti į viršų