Atsiknisk ožy, - ne dėl tavęs raudonoji uogelė augo!

2011.09.17 ambalas
  • 142
15
uogele





: uogele


Nuotraukos nėra
Anonimas 5140    
Kiero, kiero, kiero. KIEERo. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5395    
pirmyn - tia ko ce giries kad daugiuo klasio baigs?
naktigonex 5398    
#9, užuojauta.
Pirmyn 5398    
#8 lyge tuoks kap to. No gal ne teik aklos i daugiau klasiu baiges, bet esmes tas nekeit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5398    
one.lt
negaidys 5398    
kill it with fire!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5398    
Lygiai tokia pat kaip mano klasiokė...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5398    
pirmyn - susidariau ispudi, kad arba aklas esi, arba lygiai toks pats berastis, kaip ir autorius :D
Pirmyn 5398    
Kokie visi rastingi pasidare. Ne vieno komentaro be klaidu :D
Spartasaurus 5398    
OMG
Nuotraukos nėra
Anonimas 5398    
Lietuviškas raideles pavyko rasti, bet prasmingo sakinio parašyti neužteko kantrybės. Eikit pamokas ruošt mažvaikiai. Komentatoriai, knisantys ožį, iš facebook'o irgi!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5398    
3
AČIŪ.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5398    
Rašyt išmokit, ne ožĮ, o OŽY !!!!
Nuotraukos nėra
lollol 5398    
#1 na nebent beta versija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5398    
Kaip terminatorius... :D
Grįžti į viršų