#7 Kokios mergos? Aš 13-metė ir net noro neturiu klausyti Bieber'io, beto mano manymu gera muzika yra rokas, nes ji yra mažiausiai komercinė muzika, kuria geriausiai atsiskleidžia jausmai ir emocijos, nes rokas yra įvairiapusis. Tad prašau nevadink Bieber'io fanių mergomis, nes jos yra kažkokie transvestitai!
|
Anonimas
5196
Anonimas
5449
Kam grazint cobain? Jis gi nusisove, matyt pats norejo, o bieberis tai.... ji pasiimt reiketu tikrai
Anonimas
5613
paziurekit kokia publika susirenka paklausyti bieberio 12-16m mergos.
OoS
5765
Trečia tokia pati. Nu nx, naudokitės paieška, daunai.
Anonimas
5765
Man tai gaila jo. Jis niekada neturės nei vaikystės nei paauglystės. Užaugs antras Jackson'as iš jo. Turės daug pinigų ir gerbėjų, bet jokio gyvenimo ;)
anonimas
5766
#3 na tas 16metis dar turetu sedeti mokykloi, o ne cypseti kaip mergaite ir susilaikt malalietku demesio
Anonimas
5766
Žiauru,apgailėtina,gailisi,kad gimė kažkoks 16metis,kurio net nepažįstat jūs..;/ už ką? užaukit.
Anonimas
5766
jau buvo tokia....
Anonimas
5766
DIEVE MES NUSIUSIME TAU BIEBERI JEI TU GRAZINSI KURTA!!!!!!!
|

