Kartais - tai gali būt tik sapnas.

2011.03.10 18:55 aixmxmx1
  • 10
3
justin, bieberrrr, bieberis, nelly, katy, perry, etc, lol







Nuotraukos nėra
Anonimas 5478    
nesvaikit. gera demo,2,isvis nusisneki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
na jei belieber patiko, tai galima drasiai teigti, kad demo yra sudina ir nieko verta. ir is visu surinktu, tariamu "dainininku" m&m's vienintelis normalus
belieber 5585    
Patiko :D
Grįžti į viršų