Kartais - tai gali būt tik sapnas.

2011.03.10 18:55 aixmxmx1
  • 10
3
justin, bieberrrr, bieberis, nelly, katy, perry, etc, lol







Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
nesvaikit. gera demo,2,isvis nusisneki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
na jei belieber patiko, tai galima drasiai teigti, kad demo yra sudina ir nieko verta. ir is visu surinktu, tariamu "dainininku" m&m's vienintelis normalus
belieber 5584    
Patiko :D
Grįžti į viršų