Ką moki dirbti? - Moku kasti duobe,. - Ką dar moki? Moku nekasti.

2011.07.01 aimas
  • 106
6
mokykla, ji, mums, duoda, daug







Nuotraukos nėra
Anonimas 5470    
ir kad duobe kast reike isilavinimo
Tikruolis 5472    
Jis dar geba gulėti, sėdėti, mirksėti, kviepuoti ir tt
bambukinis 5472    
Jei ka duobę ką kasti nosinė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5473    
cia kaip is dievu misko,tik bsk kitaip.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5473    
frazė iš filmo ;D
-ką tu gali ?
-galiu kasti
-kądar gali?
-galiu nekast
Geras_Iksas 5473    
moku daugiau nei kast ar nekast duobe, todel tokios demotyvacijos kaip kazkas kazkur snekasi atseit, tai.....
Grįžti į viršų