Nes tik PROFKINEI - eina per maxima,kad sušiltu

2011.02.28 19:03 agen
  • 5
9
profkes, idiotai







Nuotraukos nėra
Kresencijus 1920    
Žiemą - pasišildyti, vasarą - atsivėsinti. Visąlaik taip darau, kai einu iš Šiaurės Miestelio tai pro Rimi praeinu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4584    
o demotyvacija parase gerai besimokantys ir neprofkinEI :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
Plunges :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
kartais ne plunges maxima ? ;D
Nuotraukos nėra
agen 5593    
Maxima visu namai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Tai tu ciuju pats is profkes. Berastis bl.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
turbut tie profkiniai atbaladojo demotyvacijos kurejui galva, tai dabar jaucia jiems pagieza, ir kuria beleka. :D
Nuotraukos nėra
agen 5593    
Tiesiog jie eina pasisildyti :D
Nuotraukos nėra
gysla 5593    
bet durniausia yra tai kad jie galvoja kad jie iesko ka nusipirkt
Grįžti į viršų