Gryns trolis
Trollface
Anonimas
4987
Anonimas
5258
troll face revolution
Anonimas
5380
:D
Anonimas
5395
Musu budetoja primine ; Dd
Anonimas
5536
Cia man Panasu I gremlino, goblino ir elfo misiny :D
Anonimas
5536
...
Anonimas
5536
no comments :x
Anonimas
5539
#10 Esi ne ka grazesne/grazesnis uz ja todel ir gini. t.y tu esi baidykle. O cia nuskambejo bjauri tiesa
Anonimas
5540
ne blt nesitycioja tik siaip su troliu palygina o_0? neprimesk cia kad nesupranti, pasaku princese. Idomu ka pats sneketum jei tave prie visu ar nete su troliu palygintu. ka tipo su tavim tada visi juoktusi,o ne is taves?a?
Anonimas
5540
Gal tai žmogus su negalia?
Anonimas
5540
Smygole. :D
Anonimas
5541
They see me trollin... :))))
Anonimas
5541
Cia ne stalcius, cia jau visa spinta ;D
Anonimas
5541
KAs cia zino gal tai bobai jau 60, cia tai pistempe, kad nesuprasi kiek metu :D Ir dar norite kad butu grazuole :D
Anonimas
5541
#10 tyciojasi is zmogaus? pfff
Anonimas
5541
Ble istikruju...
Anonimas
5541
nu ka zinau taip tyciojasi. ne kiekviena mergina gimsta grazi kaip merlin monro ar greis keli. jei tokie autoriaus busimi vaikai butu idomu ka tada sneketu. visi mes turim jausmus ir ne visi is musu grazus.
d3du
5541
ziaukis,ka tu ne trollfce
Anonimas
5541
#4 :D
Teenagor
5541
-_-"
Anonimas
5541
nesuprantu
Reinass
5541
Uzuojauta.
Anonimas
5541
www.ipix.lt/images/89510150.gif
Anonimas
5541
saves to klausiu kiekviena diena
Anonimas
5541
#1 o u mates gera demo kadanors isvis?
Anonimas
5541
tipo lb demo ? nk lieviau nesu mates
|

