sudas ne demo
Gera knyga - kai skaitydami pasijaučiame kaip 3D filme
Anonimas
5505
Vantager
5511
Ir blogiausia,kai kas nors išblaško ;D
Mivo.
5511
Gero demo. Aš skaitydama įsijaučiu ir man atrodo, kad aš esu veikėjo kūne. Tada nerealu būna :D
Anonimas
5511
lieva demo
Anonimas
5511
Buki esat :)
Anonimas
5512
#2 pleee , man net tokios minties nebuvo ;D , bet gerai pabriezta ;D
zilwis777
5512
Kažint kaip pasijustume skaitydami kamasutrą.
Anonimas
5512
Be šansų.
|

