Juk žinai - Kad spausdamas stipriau, važiuosi greičiau.

2011.08.28 acme111
  • 210
16
dievai, rubu, nenesioja







Nuotraukos nėra
Anonimas 5175    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
cia irgi taspats :D kai losdavau lenktyninius game visad pareidavo rodykle i virsu ir W :D
Tinchy 5413    
#8 Arba kairerankiams
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
Bent man tai taip budavo:D
Lamkenustras 5413    
Buvo panašus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
protingi szmones vaira naudoja tokiems zaidimams
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
#7 ti nu i kas?
Kira 5413    
#7 GTA:SA arba vice city cj neloses :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
#2 WASD for war games only :P
Reinass 5413    
Priestarauju demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
NFS Carbon
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
koks cia zaidimas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
#2 Gal kiti zaidzia su rodyklem, nepagalvojai ?!
Spartasaurus 5413    
mano dedes ziguliukas greiciau lekia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5415    
taigi WASD yra, nx tas strelytes cia vaizduot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5415    
ofc!
Grįžti į viršų