:D
Juk žinai - Kad spausdamas stipriau, važiuosi greičiau.
Anonimas
5175
Anonimas
5405
cia irgi taspats :D kai losdavau lenktyninius game visad pareidavo rodykle i virsu ir W :D
Tinchy
5413
#8 Arba kairerankiams
Anonimas
5413
Bent man tai taip budavo:D
Lamkenustras
5413
Buvo panašus
Anonimas
5413
protingi szmones vaira naudoja tokiems zaidimams
Anonimas
5413
#7 ti nu i kas?
Kira
5413
#7 GTA:SA arba vice city cj neloses :D
Anonimas
5413
#2 WASD for war games only :P
Reinass
5413
Priestarauju demo.
Anonimas
5413
NFS Carbon
Anonimas
5413
koks cia zaidimas?
Anonimas
5413
#2 Gal kiti zaidzia su rodyklem, nepagalvojai ?!
Spartasaurus
5413
mano dedes ziguliukas greiciau lekia
Anonimas
5415
taigi WASD yra, nx tas strelytes cia vaizduot.
Anonimas
5415
ofc!
|

