Lietuviai - buvo ir bus geriausi poetai...

2011.01.31 abstinentas666
  • 276
18
zvonkus, valdelis, keikiasi, ir, aisku, kubilius, gaidys



Rokelisc 5602    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
;D ;D va cia tai gabalas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Jo, Zvonkus kompozitorius tikrai zemo intelekto ane? KaiP tau man atrodo tokiam vunderkindui ar vunderkindei baigusiai 7 kl., tai tikrai per anksti lygiuot intelektus. pasikelk pirma savaji nuo 50
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Tag'as.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
nėra ką ir bepasakyti... rodo savo žemą intelektą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Kas skaito tas storas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
girtų paistalai juk. net nejuokinga:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Seeeenas, bet geras
Teenagor 5622    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Tas zvonkus tai asilas vapse kazkoks ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
#2 mes girdim ;] nereik rasinet ;)
Cutekitty 5623    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
:D:D:D:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
DeemO 5623    
Fainai... Pavare ir apvare... xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Asmeniskai tau - Sia kaledu nakty tylia, valink nx tu debile :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
kažkokia nesąmonė...
Grįžti į viršų