Japonai... - net ir anime tokie pat kaip jie

2011.01.24 17:44 Zora
  • 7
6
Japonai...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5069    
nestumk ant anime OoO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
Ir šeip ne visos japonų merginos neturi papų. jos arba jų neturi arba turi tokius, kad vos juos paneša...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
#3 Tikra tiesa!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
Ka gi tu čia ?:D Japonu ,ypač merginu, akys kaip tik labai dideles. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
tokie pat?? :D
pasiziurek y akis :D
Japonai savo anime kurdami uspildo to ko neturi :D pvz: dideles akis...
Ir papu dydi.. :D
Pas juos tikrovei tai neagzistuoja... :D
Neasu rasistas ir as pires tai..
tik pasakiau pastebejima :D
Onizuka 5629    
grazi mergiote.
Grįžti į viršų