Pasidaryk papus pigiau

2010.09.11 Zoja
  • 170
45
Pasidaryk papus pigiau







Nuotraukos nėra
Anonimas 5164    
negi sunku mask'a aplink save uzdet?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
ta ranka kaip bbz kas atrodo xD
Zoja 5730    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
Vat vat, kokia ranka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Kad ne tik sieną įlenkė, bet ir ranką sutraumavo.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
papai ant tiek galingi, kad net siena ilenke :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Nemoka net padaryt.. ziauru ziuret net....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
The Original Meister Of Photoshop
Leezash 5764    
keksytes blt.. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#26 ten ne uzuolaida o siena :D
ranka irgi gerai ylinkus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
pzdc :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
ankiek geras :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
oo , net siena nuo tokių netikrų įlinko : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
PHOTOSHOP MASTERS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
pz kokia sexe.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Uzuolaida tai px, o va kaires rankos skersmuo 2-3cm :D ir ji dar ganetinai kreiva, sakyciau kad tik kaulas su oda ;D
briedis01 5766    
#22 daznai pisi valkatas??? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#26

O jos ranka su fotiko dirzheliu irgi pati islinkus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
FAIL...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
aik tu naxui debile,pasizek kad ten ta uzuolaida islinkus,ce net ne photoshopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
gerule ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
wtf? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Valkata blet kai pisau as ja gal penkis simtus kartu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
senas, bet geras
Nuotraukos nėra
bimka1993 5767    
oniuko stilaius nuotrauak :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Jus paziurekit i jos RANKA :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
fotošopas!!!! :Dp
Zoja 5767    
Zoja 5767    
Prašau, padėkit... Aš tikrai nerašiau tokio užrašo... Kaip man jį pakeisti?
Zoja 5767    
Nesupratau, kodėl mano demotyvacijos pavadinimas pakeistas?
Nordze 5767    
Tikri EMO taip nesifotkina :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
emo. Ko jūs norit? : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
ranka tai vpš žiauri.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Kai..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
ranka...!!! ;D
Zoja 5767    
#5 Omg... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
#2 paziurek kaire ranka zemiau rieso
Spameris 5767    
#2 Pažiūrėk į kairę ranką ir pamatysi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
#2 Are ya fuckin blind ?
Zoja 5767    
#1 O kas su ranka negerai?
stexas 5767    
Dar ranką galėjai pažymėti :)
Ai čia ne tu pažymėjai, sorry :D
Grįžti į viršų