#2 pritariu :)
Blogi įpročiai - net garsūs žmonės juos turi
Anonimas
5715
Anonimas
5733
Jackie Chan Valdo !!!!!!!!!!!!!!:))))
Anonimas
5758
NIEKO YPATINGO JEI PAKRAPSTE NOSI
Anonimas
5764
Bubis...kietai čia
Anonimas
5765
Ir aš tokį įprotį turiu xD
Anonimas
5765
aš jį myliu, jis toks nerealus (:
Anonimas
5765
Kieti akiniai
Anonimas
5765
bubis. :D
Anonimas
5765
Ištysusiu bubiu :D Eina peklon kaip rajuokino xD
Anonimas
5765
bubis :D
unreality
5765
Pz, tipo kad jau zvaigzde tai nosies negali pasikasyti? Gi normalus dalykas- jei niesti tai ka daryti, pasikasai ir viskas. Arba jei snarglys tysta geriau su ranka nusivalyt(tikrai geriau) negu su istysusiu bubiu vaiksciot. Taigi trink demo, nes nkam tikusi.
|

