Man tai žiauru žiūrėti į mažus vaikus, gyvenančius tenai... Net šiurpuliukai nubėga... Nepavydėtina.
Tavo ateitis, - Dažnai priklauso nuo to, kur gimei
Anonimas
5096
Anonimas
5535
#10 +++ is tikro jau atsibodo, sugalvokit savo bajeriu o ne kitus kopijuokit :/
Anonimas
5535
povilasq nx kisi savo ta captain obvious. apgailetinas
Teenagor
5535
Yyup...
Anonimas
5535
Daznai ir nuo paciu tevu, taciau ir nuo pacio noro :)
povilasq
5535
well thank you captain obvious...
Anonimas
5535
ok, ok... fail demo
Anonimas
5535
O mes gimę šiknoje , taip ir gyvenam
Anonimas
5535
tevai - pamatai
Anonimas
5535
nemanau. Kai kurie ir labai skurdziai gyvenantys iskyla. Manau tai priklauso nuo to kiek pastangu idedi
Monakiux
5535
#1 Jap.
Anonimas
5536
tikra tiesa :)
|

