Pirma vietoj papa papai perskaiciau :D
Jei tu panašus - tai nereiškia, kad tu toks pats
Anonimas
4989
Anonimas
5354
Geras XD tikraiii
Anonimas
5786
:D
Anonimas
5789
paveiksliukas geras ,o komentaras...jokio susizavejimo ;D
Anonimas
5793
Obaaaa, kai plyšau... net nepagalvojau apie tai :D
Anonimas
5793
Gerulis.
Anonimas
5793
HAAAAAAAAAAA LOL
Anonimas
5794
Geras :D
Anonimas
5794
Istaske... ;D
Dzestina
5794
Geras šitas. ;D
Anonimas
5794
;D
Anonimas
5794
Geruliai :D
Anonimas
5794
Gerulis :D
Anonimas
5794
like :D
Anonimas
5794
xD
jwoooow
5794
geras :D
Anonimas
5795
:D
Dovilsss
5795
Pzdc xD.
Anonimas
5795
nesveikai ;D
Anonimas
5795
geras :D
Anonimas
5795
turetu gauti malku :D
Anonimas
5795
Net nesusiprotėjau, kad Patrikas panašus į buu ;D
Anonimas
5795
Kai gerumo..!! xD
Anonimas
5795
;D
Anonimas
5795
Lūžtųųų ;D
Anonimas
5795
:}
Anonimas
5795
:D
Anonimas
5795
:D
Anonimas
5796
Vat vat,tekstas gal kiek per rimtas paveiksliukuj.
Anonimas
5796
#6 jo patrikas. Ziauriai gera demotivacija. Cia dar reikia ismastyti tokius dalykus prilyginti :D
Anonimas
5796
Ten kartais ne Patrikas ? :D
rytine_kava
5796
geras :D
Anonimas
5796
:D
Airidc
5796
gerai nupiešta ;)
|

