Ištisus metus valgo mėsą ir px , čia pamatė žuvį (retą) kuri neneršia , o su savimi laiko palikuonis , tai tragedija daro.
Kūčios - gerumo metas
Anonimas
4932
Anonimas
4932
#15 Ok, visgi šventės. Linksmu tau jų.
coliuke_
4932
#14 Nevesk iš kantrybės. Pirmas ir paskutinis perspėjimas. ;)
Anonimas
4932
#13 Oho, coliuke, tu atrodai protingesne nei esi.
coliuke_
4932
#12 Rasi "užkabint" ir kokį kitą durnių manau. ;)
Anonimas
4932
#11 Bet kitose vietose su tavimi nėra kaip susirašinėt..
coliuke_
4932
#10 Nesikartosiu, bet neturiu apie ką diskutuoti čia. Ir nedaryk čia susirašinėjimų tam yra kitų vietų. ;)
Anonimas
4932
#9 O apie kokias tradicijas tu supranti?
coliuke_
4932
#6 Apie pagonių tradicijas neturiu supratimo.
Anonimas
4932
Aš, turbūt, turėčiau jaustis pagerbta. Tai dabar per kiekvienas Kūčias atnaujinsit šitą demotyvaciją? :D
Anonimas
4932
Aš, turbūt, pagerbta. Tai dabar per kiekvienas Kūčias atnaujinsit šitą demotyvaciją? . :D
Anonimas
4932
#4 O tai ka daugiau valgyt?
Anonimas
4932
Demo autoriui - pasimokyk biologiją... Tik keletas žuvų rūšių (dažniausiai tik stambiosios rūšys) savo palikuonis išnešioja įsčiuose, likusios neršia.
coliuke_
4932
#3 O tai mėsą per Kūčias valgai ar išvis nieko?
Queenscene
4932
dekui dieve kad nevalgau
Anonimas
4932
prasminga demotyvacija :)
Anonimas
4932
zuvis kaip moteris grazios is isores bet tuscios is vidaus.
|

