Gyvenimas trumpas. - Pakentėk truputį...

2010.04.24 Wazzeee
  • 370
35
Gyvenimas trumpas.







Nuotraukos nėra
Anonimas 4811    
:D :D :D
Nuotraukos nėra
Ilona_Maslova 5724    
;((
RYBA 5731    
;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
as visiem jauciu uzuojauta kam jos reike nesvarbu ar juodas ar baltas ar zydas ar dar kazkoks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
So sad...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Ziaurus, o lietuviu tai gaila....
kareliukea 5785    
;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
#19 tai juodi ir nejaucia baltiem uzuojautos. nigga uz nigga, zydas uz zydas, pakis uz pakis, baltas uz visus :) ir ko cia zliumbia sic dirty nigga, dvesk greciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Gyvenimas šiam nigeriui trumpas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
swordz dx
swordz60 5798    
Fee... Nusipraustų nors...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
Iš tikro kai pagalvoji apie tuos, kurie gyvena skurdžiai (nesvarbu kokios jie spalvos) darosi graudu ir tuomet pagalvoji, kad pats gyveni tikrai labai gerai ir tai dar skundiesi ir nori ko nors daugiau. Dažnai mes pykstame kai ko nors negauname, tačiau pagalvokime ne apie tai ko negauname, bet apie tai ką turime.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
: //
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
O man kaip tik juodukai didesnes simpatijas kelia :) o ypac mazi vaikuciai :] o nuotrauka tai tokio graudumo, kad pirma karta ziurint i nepazistamo zmogaus nuotrauka pradejo asaros kauptis..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
Bet tai ble , lietuviai rasistai . Gaila man tokiu žmonių kurių protas nesugeba suvokti , kad visi esam lygus . Nesvarbu kokia tavo odos spalva ar religija ar kur tu ten gyveni .
Nuotraukos nėra
liolike 5836    
ziauru.. ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
buddy- o koks skirtumas juodas baltas ar raudonas? visi mes lygus,visi mes vienodi.. atsitiks tau kada kasnors panasaus ir kai tas pats juodukas istars baltam uzuojautos nejauciu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
tai pasigydyk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
nezinau nezinau, bet juodam uzuojautos nejauciu :///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
Žiauru. ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
kazkam ziuriu grazu is svetimo skausmo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Nuotraukos nėra
lexhus 5878    
Va cia - demotivacija.
Nuotraukos nėra
sweet 5891    
ziauru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
sad
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Tokie vargsiukai zodzio pakentek nesupranta ir negali suprasti ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
Pakentek? jie jau per daug prisikentejo patikek, mes cia gyvenam kaip karaliai palyginus su jais, gaila aisku labai ju.....
Nena 5898    
Pasižiūri į tas blizgančias akutes ir galvoji, ar ne pergerai aš gyvenu ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
esi runkelis, jei nesupranti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
#1 Afrikoje gyvenimo trukmės vidurkis, berods, 20 metų. Tad gal čia tas?..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
va sitas tai tikrai graudus..:(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
žiauru..;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
so sad :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
:-/ už širdies griebiantis pastebėjimas ... , bet toks gyvenimas
Nuotraukos nėra
saras04 5908    
nesuprantu as sito
Grįžti į viršų