Idialusis sukure demotyvacija :)
Tu nelaimi sidabrinio medalio - Tu pralaimi auksinį
mrrchh
5564
Anonimas
5566
#16 matosi
Anonimas
5566
Pesimisto žodžiai.
Anonimas
5566
bent jau ta sidabra laimekit tada piskit prota
Dragutis
5566
geriau laimeti bronza negu pralaimeti auksa :)
Anonimas
5566
KAip sako kad sidabra gauti turi pralost,o kad bronza jau turi leimet :D
Anonimas
5567
O tai bėgimas, ir kita lengvoji atletika? Ten ką? Pakliuvai į finalinį etapą ir bėgi po du dėl to kokį medalį laimės? Eilinį kartą FAIL`as su lietuviškom demotyvacijom.
Anonimas
5567
tarsi nereikejo nk laimet kad daeitu iki finalo, lieviausia demo ever !!!!!!!!
Anonimas
5567
nesąmonė, sidabro medalį irgi reikia išsikovot ;)
Anonimas
5567
Jo jo aš irgi šitą girdėjau treneris taip sako mūms visad :D
Anonimas
5567
Bet tai kvaila imti kažkokį posakį ir įdėti vietoje demotyvacijos juk žinau,kad taip žmonės sako! Va sugalvoti ką nors orginalaus tai jau menas
Anonimas
5567
idekit paremetrus, pagal kuriuos siustu RSS - tarkim jei demotyvacija surenka +100, tada ja atsiunciu i RSS, jei ne, nerodo, nes dabar kai siuncia visad demotyvacijas, belekiek nesamoniu, kaip sita, siuncia...
Anonimas
5567
Antra vieta pralaimeta - trecia iskovota! :)
Anonimas
5567
Priklauso nuo sproto sakos, pvz jei zaidziama yra komandose (kaip futbolas, krepsinis) arba kai zaidziama yra uz save(tesisas, badmontonas) - tai galioja demotyvacijoje parasyti zodziai, bet jei zaidziama kovojant uz save (tarkim sokiai, dailusis ciuozimas) tai jau yra visai kas kita.
anonimas
5567
pusfinali laimi ir uzgarantuoji laimeta sidabro medali
Anonimas
5567
#1 tiesa... seniai nebuvo tikros demotyvacijos cia...
Anonimas
5567
ne visose sporto sakose taip yra
Anonimas
5568
Pirma demotyvacija
|

