#5 ;D
|
Anonimas
5539
Graži nuotrauka,tikra tiesa.Ir ten yra Kauno Pilis.Įdomu kaip ją sutvarkė? Primūrijo ant akmenų plytų lyg akmenų Lietuvoje nebutų ir dar kažkokį stogą prilipdė.Atsikeltų protėviai, tai visus kiaušus tiems restauratoriams išpjautų.
Chloras
5539
#2 :D:D
Anonimas
5539
forsu rojus;D liudnas miestas
Eglut5
5539
omg..;D kažką naujo įdėk.:)
|

