Tj aišku, juk ir vienas ir kitas moka nuostabiai dainuoti :)
|
Anonimas
4762
oHo.OhO
5307
#16 belenkaip teisingai pasakyta;]
Anonimas
5318
tas jb db toks negrazus , toks ziaurus:D
Anonimas
5346
eric'as daug grazesnis uz bieberi ir jo balsas nors ne toks cypintis kaip to mergos
Anonimas
5358
Nu cia biski uzstume ;D Eric Saade yra koki 100 000 kartu geresnis uz bieberi ;D
Anonimas
5375
#16 oh yeah!
Anonimas
5388
lydausi sexy boy
Anonimas
5396
Eric Saade yra NEREALUS ( <3<3<3 ) ir justinas byberis yra sudo gabalas palyginus
Anonimas
5396
pydaras tas kas sukūrė šitą demo
mxlxlx
5450
ko jus lyginat ta savo eric su Bieberiuku :D:D:D jb simta kart nerealesnis <33
Anonimas
5450
Jam 21 , koks dar bieberis. :D ir šeip ko jūs kraunat ant to bieberio, nekreipkit dms į jį ir viskas .:D tegu gyvena sau. jo gyvenimas, ne jūsų.:D
monikyte96
5452
Ką tas Bieberis jum padarė? Talentingas vaikis.Tiek jis tiek eric'as. Abu jie man patinka. Malačiai.. :)**
Anonimas
5478
abu talentingi, pripažįstu, norsm an tikrai byberis nepatinka, bet pripažinkit žmonės turi talentą ir jis daugiau pasiekė nei mus visus kartu sudėjus.. Bet ERIKAS yra dievas! pažiūrėkit į jį, nėra gražesnio bernužėlio pasauly! Priedo jis protingas, ahhh. myliu!
erika0120
5484
Tu vikki esi durnas(a)
Anonimas
5492
Nu jus tai nezinau tik varot ant eric saade o man jis labai patinka, mano visai gatvei jis patinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5496
Vaikeli, jeigu tau kliuna Bieberis, tai davai varyk. Nu bet n* čia kiši jį. Visų pirma pasitikrink savo šeimos medį, galbūt tau Bieberis netyč yra giminė..
Anonimas
5505
Šitas karštas.
Anonimas
5505
Nu krc su tuo lopu tai net nelyginkit sitas tai dar nieko, o i ta Bieber tai ziuret neimanoma fuuuuuuu
Anonimas
5508
Ziuredama i Eric arba klausydama dainu belenkaip lydausi, o i Bieberi ziurint kibira salia reik turet kad neapvemtum kompo ;[[ kvailesnes demo nesu macius
Anonimas
5509
Nelyginkit jo su Byberiu. Ericas ir gražiau dainuoja, ir pats daug gražesnis.
Anonimas
5509
Krc jus to grazuolio nelyginkint su Bieberiu nx ce bent balsdas veidas ir judesiai kokie o tern mergaite viena.
Anonimas
5510
Belekoks gražutis. <3
|

