Ir rimčiausi - mėgsta prikolint

2010.09.18 Vikingas
  • 183
19
kemzura







Nuotraukos nėra
Anonimas 5098    
Mar2iuj ako atiduok sporbati o tas tai as nebezaisiu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
Nepagavau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
ce tai prikolas xD lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
šūdas ne demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
nuzude sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#16 tai kad rimtai jo geresni :D sitas tai visiska pieva :D
varskieciai 5758    
gerule ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#5 slepkis po kopustu lapais , bl demo vaikiskos kazkokios visiskai ne i tema
Spameris 5759    
man tai nieko toks : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
;D nuzude; DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
#5 Gal ir yra, bet tai nereiškia, kad čia jau nesąmonė visiška. :)) Visas šitas tinklalapis - nesąmonė. Bet linksma. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
taigi Mantas Kalnietis per rungtynes zaide su skirtingais batais ;D #7
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
#6 Kada naujas komiksas? :(
EdD 5759    
jo, as ir sito nepagavau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
#5 savimyla ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
as tai pagavau :D LOL
Nuotraukos nėra
Gestapo 5759    
nesamone
Nuotraukos nėra
Estrella16 5759    
Nepagavau, bet šypsena užmušė :D
Grįžti į viršų