Ir rimčiausi - mėgsta prikolint

2010.09.18 Vikingas
  • 183
19
kemzura







Nuotraukos nėra
Anonimas 5101    
Mar2iuj ako atiduok sporbati o tas tai as nebezaisiu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
Nepagavau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
ce tai prikolas xD lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
šūdas ne demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
nuzude sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#16 tai kad rimtai jo geresni :D sitas tai visiska pieva :D
varskieciai 5761    
gerule ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#5 slepkis po kopustu lapais , bl demo vaikiskos kazkokios visiskai ne i tema
Spameris 5762    
man tai nieko toks : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
;D nuzude; DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#5 Gal ir yra, bet tai nereiškia, kad čia jau nesąmonė visiška. :)) Visas šitas tinklalapis - nesąmonė. Bet linksma. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
taigi Mantas Kalnietis per rungtynes zaide su skirtingais batais ;D #7
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#6 Kada naujas komiksas? :(
EdD 5762    
jo, as ir sito nepagavau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#5 savimyla ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
as tai pagavau :D LOL
Nuotraukos nėra
Gestapo 5762    
nesamone
Nuotraukos nėra
Estrella16 5762    
Nepagavau, bet šypsena užmušė :D
Grįžti į viršų