Mar2iuj ako atiduok sporbati o tas tai as nebezaisiu xD
Ir rimčiausi - mėgsta prikolint
Anonimas
5101
Anonimas
5592
Nepagavau.
Anonimas
5635
ce tai prikolas xD lol
Anonimas
5720
šūdas ne demotyvacija.
Anonimas
5743
nuzude sitas :D
Anonimas
5761
#16 tai kad rimtai jo geresni :D sitas tai visiska pieva :D
varskieciai
5761
gerule ;D
Anonimas
5761
#5 slepkis po kopustu lapais , bl demo vaikiskos kazkokios visiskai ne i tema
Spameris
5762
man tai nieko toks : )
Anonimas
5762
;D nuzude; DD
Anonimas
5762
#5 Gal ir yra, bet tai nereiškia, kad čia jau nesąmonė visiška. :)) Visas šitas tinklalapis - nesąmonė. Bet linksma. :))
Anonimas
5762
taigi Mantas Kalnietis per rungtynes zaide su skirtingais batais ;D #7
Anonimas
5762
#6 Kada naujas komiksas? :(
EdD
5762
jo, as ir sito nepagavau :D
Anonimas
5762
#5 savimyla ;D
Anonimas
5762
Geras ;D
Anonimas
5762
as tai pagavau :D LOL
Gestapo
5762
nesamone
Estrella16
5762
Nepagavau, bet šypsena užmušė :D
|

