Kada paskutinį kartą - giedrą naktį pakėlei galvą aukštyn ir žvelgei į žvaigždėtą dangų?

2010.09.10 16:15 UrMyDestiny
  • 6
9
Kada paskutinį kartą







Nuotraukos nėra
F1xD 5770    
ar ce ne ta fraze is MIB?;D
varna 5770    
rūgpjūčio vidury ;)
valkata 5770    
Seniai
OoS 5770    
Kaskart, kai naktį išeinu parūkyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
vakar ir uzvakar :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
vakar ir uzvakar :))
Apsiverkit 5770    
Šiandien, tu ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Senokai.Priverčia susimąstyti demotyvacija:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Vakar ejau iskeles galva ir saukiau LIETUVA tai mates biski
Grįžti į viršų