Savižudybė - Kai kuriems tai vienintelis būtas nustot skaudint kitus

2010.05.28 18:31 Ugne
  • 10
30
Savižudybė







Nuotraukos nėra
Anonimas 3315    
Savyzudybe yra geriausias dalykas mano gyvenime kai nera vilties gyvent tai nera ko ir dziaugtis tik su laiku supranti kad kitam nera gerai. :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 3315    
Savyzudybe yra geriausias dalykas mano gyvenime kai nera vilties gyvent tai nera ko ir dziaugtis tik su laiku supranti kad kitam nera gerai. :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
būtas???
Ugne 5872    
#26 nu galbut
Vikuse 5872    
Arba leist skaudint save. Nemanai?
Ugne 5873    
:D
OoS 5873    
Būtent :) Tiesiog norėjau parodyti vaizdą "iš kitos barikadų pusės"
Loctor 5873    
#21 Man iškart kilo mintis, kad Lietuvoje niekas neveikia :D.
Bet šiaip čia galime ginčytis ilgai, vistiek mes žiūrime į tai iš skirtingų kampų.
Ugne 5873    
#21 graziai pasakyta
OoS 5873    
Teoriškai pasirinkimą turi. Ir pasirenka savo nuomone geresnį. Iš dalies taip, tai yra egoistiška, nes žmogus taip atsikrato nuolatinio nepakeliamo skausmo. Iš kitos pusės, jis vis tiek dažniausiai nesijaučia reikalingas arba mano, kad tik skaudina kitus. Ir tikrai nepavadinčiau savižudybės lengviausiu keliu.
Vaistai veikia. Bet veikia neteisingai. Tiesiog užmigdo smegenis. Ar čia išeitis? Nemanau. Man bent jau tai nebuvo išeitis.
O terapija... Jei žmogaus įsitikinimai neleis jam atsivert, tada nepadės. Be to reikia tikrai gero psichologo. Teko susidurt su 4, 2 buvo totalus fail, vienas šiaip kažkuo atgrasus ir tik iš vienos buvo kažkiek naudos. Bet ir tai tie vizitai buvo žiauriai nemalonūs ir nelaukiami. Nežinau. gal kažkam ir padeda. Bet ne visada įmanoma užkabinti ir išrauti problemos šaknį.
Loctor 5873    
#19 Spėju kiekvienas žmogus toks buvo, dabar yra arba bus.
Tiesiog ne visiem rimtumas to reikalo toks pats.
Ugne 5873    
siaip norecau isgirst tokius zmones kurie persigalvojo ir dabar gyvena pilnaverti gyvenima
Loctor 5873    
Jis turi pasirinkimą. Savižudžio artimesiem tai atrodo kaip egoistiškas gestas, nes jis toks ir yra, net jeigu savižudis to nesupranta.
Jeigu terapijos ir vaistai neveiktų, toks dalykas nebūtų naudojamas. Nesakau, kad visiem padeda. Padeda maždaug 50% žmoniu, bet vien dėl to, kad kitiem 50% nepadės, nereiškia, kad nereikia bandyti.
OoS 5873    
#13 Geriausia priemonė šiuo atveju - vaistai, užgliučinantys protą arba terapija pas kažkokį stebuklingą terapeutą (nežinau, gal yra tokių)
Ugne 5873    
#15 nu ok kaip tu vertini savizudybe?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
as busima psichologe-galiu padet=D
OoS 5873    
Tai sutrikimas. Nesutinki ir su tuo? Sutinku, kad savižudžio artimiesiems, pasaulį suvokiantiems kitaip, savižudybė panaši į egoistišką gestą. Bet kaltint žmogų už tai, kad serga... na nežinau, neteisinga
Ugne 5873    
#11 psichologas sakytu kad tokius zmones reikia gydyti mano manynu nera jokio vaisto jokios terapijos sitam veiksmui
Loctor 5873    
#11 Gera priežastis užsėsti ant savo rožinio ponio ir išskristi į saulėlydį, nes visi "nekalti".
OoS 5873    
Visi mes matome pasaulį per savo prizmę. Tokie žmonės nekalti, kad jiems atrodo, jog kenkia aplinkiniams.
Loctor 5873    
#8 Drąsos... Ha, palikti visus sunkumus ir pribaigti save yra drąsu? (Perspėju, čia buvo retorinis klausimas)
#9 Jaučias... Baigtis tokia pati būna, kad ir ką jie galvotų.
OoS 5873    
Ne iš didvyriškumo taip daroma, o dėl to, kad jaučiasi taip, jog artimiems ir mylimiems žmonėms kelia tik liūdesį ir skausmą. Jaučiasi našta. Dėl to jaučiasi nereikalingi it kokie parazitai. kaltės jausmas tokiu atveju ir priverčia nusižudyti. Bet čia galima sakyti tik problemos pasekmė paimta.
Ugne 5873    
bet dar reikia tureti drasos rystis savizudybei
Loctor 5873    
#6 Tame ir esmė, kad ne viskas taip paprasta. O jie sugeba tai supaprastinti iki to "Visiems bus nuo to geriau" .
OoS 5873    
Loctor, ne viskas taip paprasta, kaip atrodo. Ne prie ko čia tie didvyriai iš viso
Loctor 5873    
#4 Dėl to, kad jie turi toki kvaila pasaulio supratimą ir nusižudo. Galvoja, kad visiem bus geriau, o net nepastebi kaip savanaudiškai elgiasi, didvyriai tipo.
Ugne 5873    
#2 kai kurie supranta kad jeigu mirsiu tai visiems bus geriau nes nebeskaudinsiu menamau kad kazkas nori save nusizudyt del kio skaudinimo ;)
-Viktorija- 5873    
+5
Loctor 5873    
O tiktai ne būdas įskaudint visus išskyrus save? Nes tipo tu jau būsi negyvas, o jie tai liks.
varna 5873    
sutinku
Grįžti į viršų