Paskutinė savaitėlė - Ir į Mokyklėlę...

2010.08.27 01:22 Ufas
  • 3
13
Paskutinė savaitėlė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
paziuresiu kaip snekesit pabaige :)) sakysit atgal i mokykla :)
Ufas 5784    
Man nauja mokykla (profke) tai irgi idomu .kaip kas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
kaip kaip laukiu rugsejo pirmosios!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
AKCIJA SUDEGINAM VISAS MOKYKLAS!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
MokyklElę taip pat.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
SavaitElė ne ką geriau ;//
Ufas 5784    
o blet ;D skubejau rasyt ;D (savatele) ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
SUGADINAI NUOTAIKĄ:(
indigokid 5784    
apsiverksiu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
šiaip demo tikrai demoyvuoja, tik klaidas pataisom (:
Ufas 5784    
dar galetu vasarele is prasitest....
Ufas 5784    
paliubomu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Uzmuskit mane ;(
Grįžti į viršų