Paskutinė savaitėlė - Ir į Mokyklėlę...

2010.08.27 01:22 Ufas
  • 3
13
Paskutinė savaitėlė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
paziuresiu kaip snekesit pabaige :)) sakysit atgal i mokykla :)
Ufas 5780    
Man nauja mokykla (profke) tai irgi idomu .kaip kas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
kaip kaip laukiu rugsejo pirmosios!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
AKCIJA SUDEGINAM VISAS MOKYKLAS!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
MokyklElę taip pat.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
SavaitElė ne ką geriau ;//
Ufas 5781    
o blet ;D skubejau rasyt ;D (savatele) ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
SUGADINAI NUOTAIKĄ:(
indigokid 5781    
apsiverksiu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
šiaip demo tikrai demoyvuoja, tik klaidas pataisom (:
Ufas 5781    
dar galetu vasarele is prasitest....
Ufas 5781    
paliubomu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Uzmuskit mane ;(
Grįžti į viršų