Paskutinė savaitėlė - Ir į Mokyklėlę...

2010.08.27 01:22 Ufas
  • 3
13
Paskutinė savaitėlė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
paziuresiu kaip snekesit pabaige :)) sakysit atgal i mokykla :)
Ufas 5784    
Man nauja mokykla (profke) tai irgi idomu .kaip kas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
kaip kaip laukiu rugsejo pirmosios!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
AKCIJA SUDEGINAM VISAS MOKYKLAS!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
MokyklElę taip pat.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
SavaitElė ne ką geriau ;//
Ufas 5785    
o blet ;D skubejau rasyt ;D (savatele) ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
SUGADINAI NUOTAIKĄ:(
indigokid 5785    
apsiverksiu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
šiaip demo tikrai demoyvuoja, tik klaidas pataisom (:
Ufas 5785    
dar galetu vasarele is prasitest....
Ufas 5785    
paliubomu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
Uzmuskit mane ;(
Grįžti į viršų