Paskutinė savaitėlė - Ir į Mokyklėlę...

2010.08.27 01:22 Ufas
  • 3
13
Paskutinė savaitėlė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
paziuresiu kaip snekesit pabaige :)) sakysit atgal i mokykla :)
Ufas 5781    
Man nauja mokykla (profke) tai irgi idomu .kaip kas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
kaip kaip laukiu rugsejo pirmosios!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
AKCIJA SUDEGINAM VISAS MOKYKLAS!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
MokyklElę taip pat.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
SavaitElė ne ką geriau ;//
Ufas 5782    
o blet ;D skubejau rasyt ;D (savatele) ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
SUGADINAI NUOTAIKĄ:(
indigokid 5782    
apsiverksiu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
šiaip demo tikrai demoyvuoja, tik klaidas pataisom (:
Ufas 5782    
dar galetu vasarele is prasitest....
Ufas 5782    
paliubomu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Uzmuskit mane ;(
Grįžti į viršų