Kvadratinė šaknis

2010.08.18 Trakunepilis
  • 256
56
matematika







naujokas1 3254    
Labiau stačiakampinė...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
#52 TaJ jo, Inai tokia yra žinaJ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
Krc visi uzsiciaupt, likint ir skaityt daugiau apie matematika, nes Jeigu nezinai ka pasakyt, geriau tylet.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Gintare, ar tu tikrai tokia durna kaip atrodai ar kas?
Nes is tavo kvailo komentaro, galim spresti, kad tu tikrai esi durna,
ir absoliuciai nieko nesupranti, ka autorius norejo pasakyt..
Taigi daryk isvadas ir jeigu nezinai ka pasakyt, geriau isvis nieko nerasyk..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
ar as debile, ar tie visi, kur apacioj?? >>"
Jai kas nezino tai kvadratine saknis tai matematinis terminas" o.O, o sitas tai isvis nuzude>>>>"
Gal jis turėjo omeny taj, kad matematikoje galima apskaičiuoti kvadratinę šaknį? ir čia galbūt turėjo parodyti kaip inai atrodo pagal lietuvių kalbą... Jei jis to neturėjo galvoje, tada ir aš manau, kad čia yra nesamonė..." xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
#33 bet tai koks tu grybas :D :D :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
BLE KAI TAIKLIAI!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
Pavykusi nuotrauka, ir pavadinimas šmaikštus. Visai nesvarbu, kad nuotraukoje tas kvadratas labiau panašus į stčiakampį.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
gerulis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
:D Epic
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
Gal jis turėjo omeny taj, kad matematikoje galima apskaičiuoti kvadratinę šaknį? ir čia galbūt turėjo parodyti kaip inai atrodo pagal lietuvių kalbą... Jei jis to neturėjo galvoje, tada ir aš manau, kad čia yra nesamonė...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
#48 Tuoj padarysim vieną.
Tavo komentaras ir nick'as demotyvuoja kitus manyti, jog tu mokeisi mokykloj. Ir toje didelėje kaulinėje dežėje pas tave nėra jokios tyrelės. ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Jokios demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Vaikai komentuoja vien. FAIL. Iskaitant ir 46
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
komentarai žudantys, vien fail'ai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
"staciakampis, keturkampis ir pns. priklauso kvadratam, genijus mat atsirado." EINA NX ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
geras žodžiu žaismas, patiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    

"Jai kas nezino tai kvadratine saknis tai matematinis terminas "
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
#35 susivartė negyvai : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
seip gera demo :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
#35 seip ne kvadratam, o keturkampiam asile :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
: DDDD
OoS 5792    
#35 Metas į mokyklą grįžt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
#34 so?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
#34 staciakampis, keturkampis ir pns. priklauso kvadratam, genijus mat atsirado.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
cia staciakampis kause
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
#32 Bet tu genijus, Vakari, Net nemoki taisyklingai parasyti zodzio "jei", o skelbiesi atrades dvirati :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
Jai kas nezino tai kvadratine saknis tai matematinis terminas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
kas čia per nesamonė?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
#22 zmogus turi teise isreiksti savo mintis taip pat kaip ir kiti cia rasantys taip pat ir tu . bet tai nesuteikia tau teises izeidineti ji.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
+ ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
Durnesnes demotyvacijos nesu mates bet mjan patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
liuks.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
O man atrodo linksmas toks pastebėjimas/žodžių žaismas. Jei jau iš to negalima juoktis, tai iš ko? Girtų snukių?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
Čia stačiakampis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
#10 sude tu nelaimingas, skaityk - www.demotyvacija.lt/tavo-nuomone-1235892.html
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
Nieko demotyvuoto, bet man patiko. Patiko nuotrauka ir uzrasas po ja. Beda tik tame, kad si nuotrauka patalpinta butent cia. Bet... jeigu tinklapio savininkas nieko pries, kodel turetu kliuti kitiems?
povilasq 5793    
demotyvuoja tai kad pamatai, perstaitai, pagalvoji ar pasakai blt ir imi juoktis.. o ar tu dabar jautiesi motyvuotas kažką daryt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    

Burokus aš sau auginu,
ir nebematau jau sau lygių,
kaimynas Vyncas aš esu,
is savo kaimo - Juodausių.

Kasryt keliuosi su gaidžiais,
ir karvę sau pamelžt skubu,
kaimyno obuolius vagiu,
ir sultis spaudžiuosi iš jų.

Kiekvieną vakarą verkiu,
vis užmiegu tuščiu skrandžiu,
bet nuotaika visad pakyla,
kai prisimenu kas aš esu.

:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
cool
o del copy as gal tarkim nesilankau po visus tuos saitus tai man labai gerai kai kasnorsi iklelia gera demo cia ir as ja pamatau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
Ką čia demotyvuoja galit paaiškint? Pradžioj dar gerų buvo demotyvacijų, bet kuo toliau tuo daugiau šūdo pradėjo kelt kas papuola :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
stačiakampis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
Šiaip tai čia stačiakambis, bet užskaitau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
kas cia demotyvuojancio?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
Nužudė.;D
Paulius93 5793    
Nesuprantu. Aš pavyzdžiui tik kelias esu nukopines demo. bet vistiek visi vertina ir didžiuojasi tuo ,kad kažkas sugebėjo išversti demo. O ką pats sukuri nušvilpia ir nukeikia nors tai būna gera demo. NUSTOKIT KOPINT.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
man tas nenormalus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
Lieva demo... :D juokauju, JEGA!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
lieva demo:D
(50-56)
Grįžti į viršų